Kompleksowe tłumaczenie stron internetowych w oparciu o SEO (ang. search engine optimisation) oraz lokalizację tłumaczonego materiału.
Składa się na to nie tylko przetłumaczenie tekstu, ale też odtworzenie możliwości pozycjonowania strony w języku docelowym (wynajdywanie najlepszych ekwiwalentów słów kluczowych w języku docelowym) oraz dostosowanie tekstów do rynku języka docelowego (lokalizacja).

logo Szkoła Języka Japońskiego KANAME - przykład usługi tłumaczenie strony internetowejTłumaczenie strony internetowej na angielski i jej umiejętne odtworzenie w tym języku to złożony proces, który często powierzany jest albo tłumaczowi, który nie posiada niezbędnej wiedzy technicznej (np. na temat pozycjonowania stron) albo ma jedynie dostęp do wyjętego z kontekstu użycia tekstu, albo przez osobę, która daną stronę tworzyła, np. web developera, które nie posiada wystarzającej wiedzy językowej, która pozwoliłaby mu stworzyć tłumaczenie angielskie strony, które miałoby ten sam efekt na odbiorcy tekstu docelowego, co na odbiorcy oryginału.

logo Wrocławski Teatr Współczesny - przykład usługi tłumaczenie strony internetowej Moje doświadczenie, na które składa się wiele stron przetłumaczonych na język angielski bądź odwrotnie, a także strony, które sam tworzę jako web developer, pozwala mi swobodnie wykorzystywać najbardziej wydajne narzędzia. Pomagają mi one w codziennej pracy – przy pozycjonowaniu przetłumaczonej strony internetowej.

Bez problemu uzupełniam gotowe strony stworzone w WordPressie, Joomli! oraz wielu innych platformach o niezbędne dodatki i adaptuję stronę tak, aby dostępna była ona w dwóch wersjach językowych. Jeśli klient życzy sobie dwóch oddzielnych stron internetowych – jednej w oryginale, drugiej w tłumaczeniu, oferuję usługę odtworzenia strony w nowej wersji językowej na nowej domenie.

W skład usługi, jaką jest tłumaczenie strony internetowej na angielski składa się nie tylko tłumaczenie surowego tekstu oraz adaptacja strony na potrzeby dwujęzyczności. W ramach niej oferuję bieżącą pomoc przy uzupełnianiu i dodawaniu materiałów zaimplementowane przeze mnie wielojęzyczne strony internetowe. To duża zaleta, która stawia mnie przed konkurencją, która zazwyczaj każe sobie płacić za dodatkowe godziny pracy przy uzupełnianiu treści. Moi klienci nigdy nie zostają bez mojego wsparcia!

Powrót do strony głównej